Zacznijmy jeszcze raz - podejście 2

Re: Zacznijmy jeszcze raz - podejście 2

Postprzez sams » Pt mar 27, 2009 4:13 pm

Będziemy wiedzieć co piszemy jak pismo odnośnie sprzedaży tej działki będzie w gminie. Chyba że ora dajesz 100% pewności i ręczysz głową, że ta działka bedzie do sprzedaży. :lol:
sams

Postprzez admin » Pt mar 27, 2009 4:42 pm

dlaczego tak musi być, że sams, gość a wczesniej master cały czas musza atakowac, a druga strona musi sie tylko bronic?
Boże, jak ciezko byc rozjemcą.
admin
Site Admin

Postprzez mieszkaniec » Pt mar 27, 2009 5:19 pm

sams czy zastanowiłeś się nad sprzątaniem rzeki? byłbyś czwartm przy tej robocie i szefem naszej grupy
mieszkaniec

Postprzez sams » Pt mar 27, 2009 5:35 pm

Niewiem kogo ja w tej chwili atakuje? Kogo ja teraz obraziłem? Napisać normalnie też jest źle.
sams

Postprzez gosc » Pt mar 27, 2009 7:53 pm

Odwołuję to, co napisałem wcześniej, przepraszam, jeśli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią. Wycofuję się z forum.
gosc

Postprzez admin » Pt mar 27, 2009 8:15 pm

usuwam wcześniejszy kłopotliwy post gościa i moją replikę
admin
Site Admin

Postprzez admin » Pn mar 30, 2009 9:05 am

ostatnio, administrator (ten od gaszenia pożarów) nie ma co robić na forum - no i dobrze.
admin
Site Admin

Postprzez endi » Wt mar 31, 2009 6:28 pm

Czy to forum powoli zanika ??? Hej Ludzie obudzcie sie i napiszczie coś ciekawego !!!!!!!!!!!!!!!
endi

Postprzez TENczyn » Śr kwi 01, 2009 6:00 pm

Nie pomaga mocne zawołanie - Endi! Forum jakby zamarło. A może jest potrzeby jakiś nowy pomysł. Jak ten z tą zmianą nazwy wsi (proponuje Wola - tylko Wola!) albo ten pomysł ze zbieraniem śmieci (bez urazy, robią to bogatsi od nas).

John Kennedy wybrany prezydentem Ameryki powiedział swoim obywatelom: "Nie pytaj co Ameryka zrobi dla Ciebie, ale co Ty zrobisz dla Ameryki??". Może by tak powtórzyć to pytanie i u nas: co my rozsiani po świecie i Wy na miejscu możemy zrobić dla Woli??
Wielu z naszej miejscowości było w Ameryce i widziało jak społeczeństwo amerykańskie potrafi się świetnie zorganizować. Działa stara zasada: "W jedności siła. Zgoda buduje itp." Może warto brać przykład.

Pozdrawiam przedświąteczne
Wasza Wolanka
TENczyn

Postprzez Lord shrek » Cz kwi 02, 2009 12:39 pm

witam wszystkich rzeczywiście troche widze zamarło to forum wiec proponuje aby ktos napisal cos o dawnych zwyczajach zwiazanych ze swietami wielkanocnymi jak to bylo dawniej co sie robilo jak ludzie sie przygotowywali kilkadziesiat lat temu np jak sie odbywala rezurekcja czy roznila sie czyms od dzisiejszej czy nie?
pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkim wesolego Alleluja i mokreko dingusa i aby nasze zwyczaje nie zamarly :P
Lord shrek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności