wakacje

wakacje

Postprzez auć » N cze 21, 2009 10:20 am

Oby czas wakacji byl okresem radosci i wypoczynku dla wszystkich
auć

Re: wakacje

Postprzez mieszkaniec » Śr cze 24, 2009 5:37 pm

Nie mam pomysłu na tegoroczne wakacje. Chciałbym pochodzić po górach, ale nie wiem, czy moje dzieci (9, 10 i 12 lat) dadzą radę. Podpowiedzcie coś. Gdzie można by ich trochą zaprawić w górskich wędrówkach?
mieszkaniec

Postprzez auć » Pt cze 26, 2009 8:59 am

ja polecam bieszczady , nie sa za wysokie i turystow malo
auć

Postprzez Lord shrek » So lip 04, 2009 6:02 pm

witam wszystkich
no wkoncu jakis maly odzew , a co do pytania o wakacjie to przecierz u nas tez sa gorki i dzieci sobie swietnie radza ja to raczej martwie sie o twoja kondycje czy ty nadarzysz za dziecmi a nie dzieci za toba pozdrawiam i do zobaczenia
Lord shrek

Postprzez Anielka » Pn lip 20, 2009 12:02 pm

pojedź do Małego Cichego 8 km od Zakopanego , wynajmij pokój u gaździny z jednym ciepłym posiłkiem wieczorem , tam znacznie taniej niż wszędzie , kup sobie mapkę za parę złotych , stamtąd możesz wszędzie pochodzić , dzieci dużo zobaczą a jak dysponujesz swoim samochodem to wszędzie gdzie dalej podjedziesz. To ,że się wybierasz to juz wszystko , bo gorzej jak sie kogoś zawiezie a ten ktoś nie ruszy się nigdzie .Już Ci zazdroszczę . Miłych wakacji . :D
Anielka

Postprzez Anielka » Pn lip 20, 2009 12:06 pm

oj Lordzie Shreku , pewnie ,że nasze górki są ładne , jest ciekawie ale ze smutkiem stwierdzam ,że nie byłeś nigdy w Tatrach ... musiałeś nie być....beczy>
Anielka

Postprzez Lord shrek » So lip 25, 2009 2:22 pm

witam anielko i tu sie mylisz bo w tatrach bylem i jeszcze nie raz z checia pojade bo jest tam pieknie a ja sie martwie tylko ze mieszkaniec nie nadazy za dziecmi a nie na odwrot pozdrawiam;))
Lord shrek

Postprzez mieszkaniec » N lip 26, 2009 9:13 pm

Byłem w Bieszczadach. Mówię Wam było super!!! Mieszkaliśmy w Łobozewie ( ok.4 km od Soliny). Przeszliśmy Połonine Caryńską (ok. 1270m) w 4 godziny od Ustrzyk Górnych do Brzegów Górnych. Dałem radę i moje dzieci też. Pogoda była trochę "w kratkę", ale i tak było naprawdę fajnie. Polecam wszystkim. Już planujemy odwiedzić Bieszczady we wrześniu i przejść cały szlak zielony, a w przyszłym roku Tatry...
mieszkaniec

Postprzez Anielka » Wt sie 04, 2009 10:07 am

a ja Wam wszystkim mówię, że dzieci w górach są niedopokonania. Jestem świadkiem i uczestnikiem grupy w której była 5-cio letnia dziewczynka i całą drogę na Dolinę Pięciu Stawóww przeszła w podrygach , natomiast problem miał jej ojciec który wyposażył sie w piwo na drogę , no i mama bo po 2-ch godzinach ledwie ciągła nogi .Ale trzeba jechać i tyle , pozdrawiam wszystkich i życzę udanych wypraw i dobrej pogody. :D
Anielka

Powrót do Aktualności