Też mam coś do powiedzenia

Też mam coś do powiedzenia

Postprzez TENczyn » N mar 29, 2009 10:12 pm

Drodzy Krajanie, doszła mnie wiadomość o utworzeniu strony Wola Gnojnicka. Przyjęłam ją z z ogromnym wzruszeniem. Nie mieszkam w "naszej wsi" od ponad 40 -tu lat, ale moja Wieś zawsze zostanie moją. Mijały lata, płynęło zakręcone życie ale sceny z dzieciństwa żywe i malarsko wyraźne zostały w sercu i w pamięci. A im serce i pamięć starsze i bardziej wyczerpane tym częściej wraca do nich dobre wspomnienie i przesuwają się obrazy stamtąd - jak na starej rolce filmowej: Stara szkoła, Rodzice których już nie ma, sąsiedzi których już niewiele zostało, kościół w Zagorzycach, ścieżka przez Niziny, której już pewnie nikt nie używa. Siła by wymieniać. Ech! Cieszę się więc, gdy mam okazję od czasu do czasu bywać w starym gnieździe i na własne oczy zobaczyć jak wszystko się zmienia: na bogatsze, ładniejsze i oby na lepsze.
Dlatego jestem ogromnie wdzięczna za pomysł założenia własnej strony wsi i za jego realizację. Tu należą się autorowi pomysłu - gratulację za formę i urodę strony oraz podziękowania za to, że Mu się chciało chcieć. Z racji swojego zawodu widuję wiele stron wielu firm i urzędów ale ta bije na głowę tamte. Stronę należy rozpropagować wśród Rodaków Wolańskich, myślę że sprawi Im ona taką samą radość jak mnie.

Jednak nie ma beczki miodu bez łyżki dziegciu. Czytam wszystkie Wasze wpisy i martwi mnie jedno, że i tutaj internet został zainfekowany tym samym wirusem, co zdarza się nagminnie: Ukryty anonim "siłowo" załatwia swoje sprawy, dokładając przy okazji bliźnim. Moja prośba - jeżeli chcesz forumowiczu z Woli i do woli krytykować to bardzo dobrze. Tzw. konstruktywna krytyka pomaga zawsze i wszędzie, ale miej odwagę i zrób to pod swoim własnym nazwiskiem! Wówczas dyskusja nie zamieni się w ściek i nie spłynie grubą rurą. A ma strona ma przecież integrować społeczeństwo i służyć wsi, więc szkoda gdyby tak się skończyło.
Dyskutujmy, spierajmy się ale nie bądźmy małostkowi i nie wykorzystujmy forum do załatwiania własnych spraw, przykryci płaszczykiem anonimowości.

Wasza Wolanka (Starsza)
TENczyn

Re: Też mam coś do powiedzenia

Postprzez admin » Pn mar 30, 2009 2:12 am

dzieki TENczyn za slowa otuchy. po raz kolejny bliski juz bylem rezygnacji z prowadzenia serwisu a zwłaszcza forum.
serdecznie pozdrawiam
admin
Site Admin

Re: Też mam coś do powiedzenia

Postprzez mieszkaniec » Pn mar 30, 2009 10:25 pm

Jakże miło czytać takie wpisy jak TENczyn
mieszkaniec

Powrót do Komentarze